O kurzech

Do některých kurzů na 1. pololetí šk.roku 2017/18 se můžete přihlásit i po začátku kurzu. Některé nabízené kurzy budou otevřeny při dostatečném počtu zájemců. Na Vaše otázky rádi odpovíme.

U většiny kroužků garantujeme 17 výukových lekcí (pokud není uvedeno jinak).
V případě nedostatečného počtu zájemců  v daném kroužku si vyhrazujeme právo kroužek  neotevřít a zaplacené kurzovné zájemci vrátit.

Informace o zrušení lekce z důvodu absence lektora bude zveřejněna na www. brezanek.cz. Takto zrušená lekce bude nahrazena v dohodnutém termínu. Absence účastníků kurzů nelze nahradit ani proplatit. U kroužků, které umožňují jednorázový vstup, můžete za sebe či Vaše dítě poslat náhradu. U individuálních kroužků a kroužků s malým počtem účastníků prosím hlaste svou absenci předem, abychom mohli lektora odvolat. 

Storna

Vrácení kurzovného před začátkem kurzu: Bude Vám účtován storno poplatek ve výši 150,- Kč.
Vrácení kurzovného v průběhu kurzu:
Pokud proběhly maximálně 3 lekce od začátku kurzu, který máte uhrazen,  budou Vám účtovány realizované lekce bez ohledu na to, zda jste se jich účastnili s navýšením částky o 20% a dále storno poplatek ve výši 150 Kč. Zbytek kurzovného Vám bude vrácen.
V případě, že jste absolvovali již více než 3 lekce od začátku  kurzu, nelze kurzovné refundovat. Částku za nevyčerpané lekce sníženou o 20% je možné převést ve prospěch jiné aktivity v Centru Břežánek a vyčerpat ji nejpozději  do konce daného školního roku. Vyhrazujeme si právo řešit složitější případy individuálně.


Odesláním rezevace kurzu stvrzujete souhlas s podmínkami pro kurzy Centra Břežánek.

Podrobné podmínky pro využívání kurzů Centra Břežánek ZDE

(Aktualizace: 8.9.2017)Fandíte nám?

Podpořte nás na GIVT.cz!
  1. Nakupujte v oblíbených e-shopech
  2. Část z vaší útraty půjde nám
  3. Vy nezaplatíte ani korunu navíc!