Centrum Břežánek

Jsme volnočasové centrum pro děti v Dolních Břežanech. U nás si užije celá rodina. Chcete trávit příjemný čas se svými dětmi, dopřát svým dětem zajímavý kurz nebo si společně užít nějakou společnou akci? 
Spolupracujeme s organizacemi  INLINETALENT, SC NEXTYLE, KIDDŮMDivadélko Kůzle. Od roku 2008 jsme členy Sítě pro rodinu , od roku 2013 jsme partnery MAS Dolnobřežansko o.p.s a v roce 2019 jsme se stali členy Unie center pro rodinu a komunitu. Jsme nezisková organizace, jejíž provoz je částečně zajištěn z prostředků získaných z dotací a sponzorských darů.
O bezproblémový chod Centra Břežánek se stará stabilní tým, naší snahou je nabízet kvalitní služby a přinášet inovativní nápady.
Centrum Břežánek je vždy plné dětí, rodičů, nových nápadů a smíchu :)
Přijďte se k nám podívat.
Tým Centra Břežánek

Prostory Centra Břežánek, z.ú.
Od září 2019 nás naleznete v nově zrekonstruované budově Kulturního informačního centra v Dolních Břežanech.
V 1. patře naleznete recepci, kde získáte informace o kurzech a akcích. Zde jsou umístěny také  prostory pro Dětskou skupinu Břežánek a prostory pro volnočasové kurzy.
Ve 2. patře má Centrum Břežánek cvičební sál, kde probíhají sportovní kurzy. Sál je vybaven dřevěnou podlahou, zrcadlovou stěnou a různými sportovními pomůckami.
Pro naše aktivity využíváme také další prostory Kulturního centra , sportovní halu při ZŠ Dolní Břežany, tělocvičnu a sál školy da Vinci v Dolních Břežanech.
Než k nám půjdete, nezapomeňte si přečíst náš  Provozní řád .Výroční zprávy

Výroční zpráva 2008, Výroční zpráva 2009, Výroční zpráva 2010,
Výroční zpráva 2011 ,Výroční zpráva 2012 ,Výroční zpráva 2013,
Výroční zpráva 2014, Výroční zpráva 2015, Výroční zpráva 2016,
Výroční zpráva 2017,Výroční zpráva 2018,Výroční zpráva 2019

(Aktualizace: 4.2.2021)