Centrum Břežánek

Centrum Břežánek, z.ú. je volnočasové centrum. Nabízí tvořivé, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity a organizuje jednorázové akce pro děti i širokou veřejnost z Dolnobřežanska. Břežánek je nezisková organizace, jejíž provoz je částečně zajištěn z prostředků získaných z dotací a sponzorských darů.
Centrum Břežánek je místem, kde jsou všichni vítáni. Slouží k vzájemnému setkávání rodin s dětmi. Rodiče zde mají možnost příjemně  trávit chvíle své mateřské dovolené, najít pomoc a podporu v jejich vlastním mateřství a sbírat inspiraci jak pro individuální rozvoj svých dětí, tak pro svůj profesní život.
Centrum Břežánek má neformální charakter a pomáhá nalézat nové přátele rodičům a malé kamarády našim ratolestem.
O bezproblémový chod Centra Břežánek se stará stabilní tým. Snahou je nabízet kvalitní služby a přinášet inovativní nápady.
Centrum Břežánek je plné nových nápadů a inspirací.

Provozní řád Centra Břežánek  ZDE

Prostory Centra Břežánek
Vstup se šatnou: V šatně si mohou rodiče i děti odložit, pro děti z Miniškolky máme připravené speciální boxy na jejich osobní věci. K dispozici jsou návleky na boty.
Recepce: Zde získáte potřebné informace o kurzech a akcích, zakoupíte vstupenky, občerstvení či další sortiment.
Herna : Herna nabízí dětem množství rozmanitých hraček pro kluky i holčičky. Hrát si mohou se stavebnicemi, kostkami, autíčky, vláčky, nástěnnými labyrinty, knížkami atd. Naše moderní vybavení je např. od firem Magformers, Wesco, Fit edu apod. Dospělí mohou posedět při kávě. Hernu lze navštívit pouze v době probíhajících kurzů (15-18h). V případě, že kurz je zrušen, vyhrazujeme si právo hernu neotevřít.
Tělocvična: Tělocvična je vybavena plovoucí podlahou, zrcadlovou stěnou a mnoha pomůckami k jednotlivým aktivitám. (Overbally, gym balony, žíněnkami, překážkovou dráhou a barevnými kameny pro psychomotorický rozvoj dětí atd.
Výtvarná místnost: Zde je připraveno velké množství výtvarných pomůcek a materiálů k tvoření. Místnost je využívána při tvořivých kroužcích a aktivitách Miniškoličky. Je vybavena stolečky a židličkami pro malé výtvarníky :-) a také pro oslavence, kteří v Centru Břežánek slaví své narozeniny.
Učebna: Přestože je tato místnost maličká, je doslova nabitá kvalitními didaktickými pomůckami pro děti. Učebnu využíváme hlavně s dětmi v Miniškolce a pro hudební a jazykové kurzy.
Pro naše aktivity využíváme také prostory Kulturního centra a sál ZUŠ.

Spolupracujeme např. s těmito organizacemi INLINETALENT, SC NEXTYLE, Atelier Alžběta Labounek, Divadélko Kůzle a dalšími.

Činnost a akce Centra Břežánek z.ú. propagujeme na internetových stránkách:

www.brezanek.cz
www.dolnibrezany.cz
www.ententyky.cz
www.rodina.cz

Pravidelně zasíláme pozvánky na akce klientům prostřednictvím e-mailových zpráv, jak z vlastního adresáře kontaktů, tak prostřednictvím Aktualit rozesílaných obcí Dolní Břežany. Inzerujeme ve vývěskách Obce Dolní Břežany.


Od 24.11.2008 jsme členy Sítě pro rodinu (odkaz na Facebook).
Síť mateřských center
Od roku 2013 jsme partnery MAS Dolnobřežansko o.p.s.

 

(Aktualizace: 11.5.2018)Fandíte nám?

Podpořte nás na GIVT.cz!
  1. Nakupujte v oblíbených e-shopech
  2. Část z vaší útraty půjde nám
  3. Vy nezaplatíte ani korunu navíc!