Centrum Břežánek

Jsme volnočasové centrum pro děti v Dolních Břežanech. U nás si užije celá rodina. Chcete trávit příjemný čas se svými dětmi, dopřát svým dětem zajímavý kurz nebo si společně užít nějakou společnou akci?
Spolupracujeme s organizacemi TOM TALENT, SC NEXTYLE, KIDDŮM, Divadélko Kůzle. Od roku 2008 jsme členy Sítě pro rodinu , od roku 2013 jsme partnery MAS Dolnobřežansko o.p.s a v roce 2019 jsme se stali členy Unie center pro rodinu a komunitu. Aktivity pro dospělé a seniory nabízíme v naší partnerské organizaci VIGVAM, z.ú.

Jsme nezisková organizace, jejíž provoz je částečně zajištěn z prostředků získaných z dotací a sponzorských darů.
O bezproblémový chod Centra Břežánek se stará stabilní tým, naší snahou je nabízet kvalitní služby a přinášet inovativní nápady.
Centrum Břežánek je vždy plné dětí, rodičů, nových nápadů a smíchu :)
Přijďte se k nám podívat.
Tým Centra Břežánek

Prostory Centra Břežánek, z.ú

Od září 2019 nás naleznete v nově zrekonstruované budově Kulturního informačního centra v Dolních Břežanech.
V 1. patře naleznete recepci, kde získáte informace o kurzech a akcích. Zde jsou umístěny také prostory pro Dětskou skupinu Břežánek a prostory pro volnočasové kurzy.
Ve 2. patře má Centrum Břežánek cvičební sál, kde probíhají sportovní kurzy. Sál je vybaven dřevěnou podlahou, zrcadlovou stěnou a různými sportovními pomůckami.
Pro naše aktivity využíváme také další prostory Kulturního centra, sportovní halu při ZŠ Dolní Břežany, tělocvičnu a sál školy da Vinci v Dolních Břežanech.
Než k nám půjdete, nezapomeňte si přečíst náš Provozní řád.

Výroční zprávy

(Aktualizace: 23.6.2021)