Projekty 2015

Projekty, realizace, popis jednotlivých projektů pro rok 2015 Projekt Žena v kurzu - od září 2012 do ledna 2015 Poskytnutí bezplatného hlídání dětí maminek navštěvujících kurz Žena v kurzu ( www.zenavkurzu.cz)

MAS Dolnobřežansko - od 1.1.2013 Břežánek se stal partnerem projektu MAS Dolnobřežansko o.p.s. Starostové regionu Dolnobřežansko se rozhodli, že založí obecně prospěšnou společnost s názvem MAS Dolnobřežansko. Zkratka MAS znamená Místní akční skupina (správně skupina pro místní akce). Jedná se o společenství lidí, obcí, firem a neziskových organizací se společným cílem rozvoje daného regionu, který v tomto případě tvoří obce Březová Oleško, Dolní Břežany, Jesenice, Libeř, Ohrobec, Okrouhlo, Vestec, Vrané nad Vltavou, Zlatníky Hodkovice a Zvole.
Sbírka víček pro Kubíčka od roku 2013 Učastníme se projektu: Sbíráme víčka pro Kubíčka. Více o projektu zde : http://jakubnavara.webnode.cz/V tomto roce naše Centrum přispělo Kubíčkovi na terapii TheraSuit® 100,- Kč.Hamánek - od října 2014 do května 2015 Soutěž s Hamánkem -- vybavení a finanční odměna pro vítěžné MC. Sbírka víček od dětských přesnídávek zn, Hamánek. Nasbíraná víčka poputují na recyklaci a výtěžek ze sběru Hamánek věnuje na charitativní účely.

MiKiho soutěž pro mateřské školy/centra
Mary Kay, vyhlásila soutěž zaměřenou na mateřské školy a mateřská centra.
Do soutěže se mohou přihlásit organizace tak, že vytvoří obrázek či fotku s tučńákem KiMi a přihlásí se od 1.3. do 15.5. na facebooku.
Centrum Břežánek se zapojuje do této soutěže -- děti v Miniškoličce tvoří společný projekt tučńák KiMi. Více na ww.marykay.cz.

Sbírka oblečení - březen a říjen 2015 Sbírka oblečení a hraček v rámci dětské burzy v Břežánku. Oblečení z březnové burzy bylo předáno azylovému domu v Mokrovratech a do domova Sue Ryder.
A oblečení z říjnové burzy poputuje do Domova Laguna Psáry.

Vítání občánků - duben a říjen 2015
Zajištění dáků pro děti ku příležitosti akce Vítání občánků- ve spolupráci s organizací HIPP.

Dětský den s Brick 4 Kidz -kostičkami LEGO-- 24.5.2015
Dětský den Centra Břežánek je vždy plný zábavy, soutěží, her, dárků a dobrot.
Vystoupení pro děti - Václav Upír Krejčí
Velká tipovací LEGO soutěž o narozeninovou párty s firmou Brick 4 Kidz
Dětská tombola s výhrou pro každého, taneční vystoupení kurzů Centra Břežánek.
Disciplíny se stavebnicí LEGO pro malé i velké děti
Doprovodný program:Dětský koutek, prodej Lega, malování na obličej , občerstvení, stánek Břežánku -- dárky za soutěžení pro děti
Akce je podpořena:
obcí Dolní Brežany z PROGRAM NA PODPORU AKTIVIT V OBLASTI KULTURY, SPORTU A VOLNÉHO ČASU PRO ROK 2015
Ing. Kateřinou Teimlovou, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, společností HIPP, NUTREND, TOYPEX, LEVNÍČEK, MEGAFYT

Mikulášská nadílka- 4.12.2015
Divadlo pro děti, návštěva čerta a Mikuláše, mikulášské balíčky
Akce je podpořena:
obcí Dolní Brežany z PROGRAM NA PODPORU AKTIVIT V OBLASTI KULTURY, SPORTU A VOLNÉHO ČASU PRO ROK 2015

Zapojujeme se do projektů Sítě mateřských center:Spolu pro MC
Spolu pro MC
Projekt Spolu pro mateřská centra vyrostl z potřeb mateřských center (MC) a jim NA MÍRU. Síť MC vyzvala centra, aby prostřednictvím internetového dotazníku sepsala svoje materiální potřeby, bez nichž se neobjedou nebo které potřebují k rozvoji a zkvalitnění své práce. více o projektu na www.spolupromc.cz

Den otevřených dveří Mateřských center 15.května 2015
Centrum Břežánek se zapojuje do projektu

Projekty minulých let:

(Aktualizace: 12.4.2021)