Kurzy

Nabízíme širokou škálu kurzů pro rodiče s dětmi do 3 let až po děti školního věku.
Informace ke kurzům - cena, informace o lektorech, místo konání, začátek kurzu, zrušení lekce nebo obecné podmínky pro kurzy naleznete v našem rezervačním systému. Vše si můžete prohlédnout i bez předchozí registrace . V případě, že Vámi vybraný kurz je již obsazen, zapište se v našem rezervačním systému jako náhradník.
Nevíte si rady? Máme pro vás odpovědi , jak se v rezervačním systému pohybovat, jak se omluvit nebo jak se připojit k on-line lekci, k dispozici je i fotonávod.
Rádi Vám připravíme dárkový poukaz na kurzy, případně jiné akce pořádané Centrem Břežánek

Baví vaše dítě týmové hry nebo z něj roste Karate Kid? V naší nabídce sportovních kurzů máme aktivitu pro každého. Od nejmenších až po teenagery. Prohlédněte si aktuální nabídku.

Ožívá vaše dítě za zvuku hudby? Pak by se mu mohlo líbit v některém z tanečních kurzů. Nabízíme přípravu pro budoucí baleríny, dynamický Street Dance a příznivci akce si přijdou na své v hodinách Break Dance.

Písničky, rytmus i teoretická nauka? Zpívání v dětském sboru Ptáčata nebo hra na flétnu? Malí muzikanti mají u nás dveře otevřené.

Dětská fantazie má u nás hlavní roli. Nechte děti kouzlit štětcem, tvořit z hlíny keramické skvosty nebo experimentovat s robotikou.

Na angličtinu dřív,než do školky? Proč ne. Kurzy angličtiny už od 3 let. Více informací o kurzu Anglicky s Moni.

Herna ve Zvoli pokrčuje i v II. pololetí. Přijďte s dětmi strávit parádní dopoledne.

(Aktualizace: 14.1.2022)